Paslanmaz Menteşeler - Menteşe Çeşitleri

Paslanmaz Menteşeler Nedir?

İki sabit parçayı hareket kabiliyeti ile birbirine bağlamaya yarayan bir düzenek olan menteşelerin milattan önce tarihlerde bulunduğu düşünülmektedir. İlk olarak Mısır Firavunu Tutankamun’un mezarındaki kazılarda ortaya çıkmıştır. M.Ö 1350 yılından kalma firavunun yatağında bakır menteşler bulunmuştur. Endüstri devriminden sonra birçok çeşidi üretilen menteşelerin Türkiye’de iddialı markası MENSAN olarak birçok menteşeyi deneyim ve uzmanlığımızla üretiyoruz. Paslanmaz çelik malzemenin getirdiği uzun ömürlülük ve dayanım unsurları ile paslanmaz çelik menteşe ürünlerimizi bu kategoride inceleyebilirsiniz.

Paslanmaz Menteşeler Kategorisindeki Çeşitlerimiz Nelerdir?

Paslanmaz Yaylı Menteşeler
Paslanmaz Yaylı Menteşeler
Ürünleri Listele

Paslanmaz Yaylı Menteşeler , Menteşe Çeşitleri grubumuzda yer alan Paslanmaz Menteşeler kategorisinde yer almaktadır. Ürün listemize buradan ulaşabilir ve bizden fiyat isteyebilirsiniz.

Paslanmaz Yaprak Menteşeler
Paslanmaz Yaprak Menteşeler
Ürünleri Listele

Paslanmaz Yaprak Menteşeler , Menteşe Çeşitleri grubumuzda yer alan Paslanmaz Menteşeler kategorisinde yer almaktadır. Ürün listemize buradan ulaşabilir ve bizden fiyat isteyebilirsiniz.

Paslanmaz Boy Menteşeler
Paslanmaz Boy Menteşeler
Ürünleri Listele

Paslanmaz Boy Menteşeler , Menteşe Çeşitleri grubumuzda yer alan Paslanmaz Menteşeler kategorisinde yer almaktadır. Ürün listemize buradan ulaşabilir ve bizden fiyat isteyebilirsiniz.

Paslanmaz Kapı Menteşeleri
Paslanmaz Kapı Menteşeleri
Ürünleri Listele

Paslanmaz Kapı Menteşeleri , Menteşe Çeşitleri grubumuzda yer alan Paslanmaz Menteşeler kategorisinde yer almaktadır. Ürün listemize buradan ulaşabilir ve bizden fiyat isteyebilirsiniz.

Paslanmaz Ağır Kapı Menteşeleri
Paslanmaz Ağır Kapı Menteşeleri
Ürünleri Listele

Paslanmaz Ağır Kapı Menteşeleri , Menteşe Çeşitleri grubumuzda yer alan Paslanmaz Menteşeler kategorisinde yer almaktadır. Ürün listemize buradan ulaşabilir ve bizden fiyat isteyebilirsiniz.